Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Heroes

Ovaj forum prati priču ljudi koji su jednog dana otkrili da imaju nevjerovatne moći...
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ESC MUSIC

Go down 
3 posters
AutorPoruka
DimaBilanGirl
Stile Moderator
Stile Moderator
DimaBilanGirl


Female Broj komentara : 54
Age : 28
Registration date : 2008-07-23

ESC MUSIC Empty
KomentarNaslov komentara: ESC MUSIC   ESC MUSIC Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 1:30 pm

pratite li eurosong,za kog ste navijali ove godine,koja vam se pesma najvise svidela
Na vrh Go down
Ms Bennet
Stile Moderator
Stile Moderator
Ms Bennet


Female Broj komentara : 36
Age : 29
Registration date : 2008-07-23

ESC MUSIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ESC MUSIC   ESC MUSIC Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:19 pm

Pratim
Navijala sam za Dimu od pocetka
A mislila sam da ce Grkinja osvojiti 2. mesto
Na vrh Go down
DimaBilanGirl
Stile Moderator
Stile Moderator
DimaBilanGirl


Female Broj komentara : 54
Age : 28
Registration date : 2008-07-23

ESC MUSIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ESC MUSIC   ESC MUSIC Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:21 pm

pratim i ja,za Dimu sam naravno navijala posto sam njegov ludi fan jos od 2005 godine. upoznala sam ga i tako je predivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!! i ja sam mislila da ce ona osvojiti drugo mesto,ali mi je drago sto nije
Na vrh Go down
euge_princessa
Stile Moderator
Stile Moderator
euge_princessa


Female Broj komentara : 51
Age : 32
Registration date : 2008-07-23

ESC MUSIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ESC MUSIC   ESC MUSIC Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:15 am

Navijala sam za Dimu i Ani Lorak stvarno mi je drago sto su zauzeli 1. i 2. mjesto
Na vrh Go down
Sponsored content





ESC MUSIC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ESC MUSIC   ESC MUSIC Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ESC MUSIC
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Heroes :: Heroes off :: Music-
Idi na: